Europejskie Igrzyska Sportów Walki w Rzeszowie? Zagłosuj w Rzeszowskim Budżecie Obywatelskim (RBO).

Szanowni Państwo,

Z ogromną radością informujemy, że w ramach RBO 2024, chcemy zorganizować Europejskie Igrzyska Sportów Walki w Rzeszowie, czyli jednodniowy event dla mieszkańców Rzeszowa, wraz z zaprezentowaniem różnych formuł walki w turnieju w Oktagonie.

Projekt będzie realizowany z udziałem Stowarzyszenia Polska Federacja Mieszanych Sztuk Walk „Spartakus MMA” oraz Klubu bokserskiego „Wisłok” Rzeszów wraz z innymi klubami, stowarzyszeniami sportów walki z Rzeszowa.

I teraz potrzebujemy Waszego wsparcia i głosu!

Zwracamy się z prośbą o oddanie głosu w Rzeszowskim Budżecie Obywatelskim na Europejskie Igrzyska Sportów Walki w Rzeszowie,  które zaplanowaliśmy na pierwsza połowę 2024 r.

https://rbo.erzeszow.pl Kategoria III nr 129 (ostatnia pozycja na liście)

Już od 8 września do 8 października 2023 r. głosować może każdy, nawet najmłodszy mieszkaniec Rzeszowa będzie mógł oddać swój głos. Każdy głos jest cenny i przyczynia się do sukcesu naszej inicjatywy. Wesprzyjcie nasz projekt poprzez oddanie swojego głosu i zachęćcie także swoich znajomych i bliskich. Z każdego numeru telefonu, można głosować 3 razy. Udostępniajcie.

Głosować można stacjonarnie w niektórych Punktach Obsługi Mieszkańców lub elektronicznie z dowolnego urządzenia posiadającego dostęp do Internetu.  Wystarczy wejść na stronę https://rbo.erzeszow.pl, dokonać weryfikacji i autoryzacji, a następnie w kategorii III wybrać zadanie nr 129.

Dziękujemy za Wasze zaangażowanie i wsparcie!. Razem możemy osiągnąć naprawdę znaczące rezultaty! Dziękujemy za każdy głos i udostępnianie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *